fbpx

Lajm

Lexo më tepër artikuj

Eksperienca nga pacientët tonë

TRPÇEVIQ: GËZIMI YNË MË I MADH JANË 6 PRINCESHAT TONA

FËMIJËT JANË PASURIA JONË MË E MADHE Më 14 gusht Maja dhe bashkëshorti i saj Predrag Trpceviq fituan bijën e tyre të gjashtë. Për fëmijët thonë janë gëzimi më i m...

LEXO MË TEPËR

ËSHTË OPERUAR ME SUKSES NJË FOSHNJË 24-ORËSHE 

Stefani është fëmija e parë që prindërit pa durim kanë pritur për ta marrë në përqafimet e tyre. Lajmi i bukur se i vogli Stefan erdhi në jetë i gëzoi prindërit, ...

LEXO MË TEPËR