fbpx

НЕОДОЛИВИ НОВОГОДИШНИ БЕБИЊА

01.01.2023

Новогодишни балони, насмевки и солзи радосници – со такви емоции стартуваше првото утро од новата 2023 година во Клиничка болница „Аџибадем Систина“ на одделите за гинекологија и акушерија и неонатологија.

nb

Мајките со нетрпение ги очекуваа своите мали симпатично спакувани „подароци“, несекојдневна глетка за одличен почеток на новата година.

nb

Им честитаме на родителите што добија принова, а им велиме и големо благодарам на медицинските тимови кои неуморно и со голема љубов работеа ова деноноќие. Со задоволство ги споделуваме со вас најубавите новогодишни фотографии!

nb