Клиничката болница „Аџибадем Систина“ како врвна институција верува дека високо мотивирани професионалци се клучни за врвна здравствена нега.
Денеска нашиот тим се состои од квалификувани и професионални работници, но постојано сме отворени за нови, образовани, високомотивирани и талентирани кадри.
Доколку и Вие имате желба, знаење и ентузијазам, сакате да станете дел од нашиот тим и да работите во динамична работна средина со амбиционзен тим испратете ја Вашата биографија и мотивационо писмо на:

е-пошта:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

адреса:Клиничка болница „Аџибадем Систина“ ул. Скупи 5А, 1000 Скопје
Вашата биографија ќе биде внесена во нашата база на податоци и кога ќе се отвори слободно место за вашиот профил ќе ве контактираме.

 

kopcezahr

 

Контакт Аџибадем СистинаЗакажи преглед, термин

 

 Acibadem Sistina Fotogalerija

 

 acibademsistina bitola galerija

 

 

Спортски спонзорства

Мобилни апликации

Online Library