Артикли

Клиничката болница „Аџибадем Систина“ како врвна институција верува дека високо мотивирани професионалци се клучни за врвна здравствена нега.
Денеска нашиот тим се состои од квалификувани и професионални работници, но постојано сме отворени за нови, образовани, високомотивирани и талентирани кадри.
Доколку и Вие имате желба, знаење и ентузијазам, сакате да станете дел од нашиот тим и да работите во динамична работна средина со амбиционзен тим испратете ја Вашата биографија и мотивационо писмо на:

е-пошта:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

адреса:Клиничка болница „Аџибадем Систина“ ул. Скупи 5А, 1000 Скопје
Вашата биографија ќе биде внесена во нашата база на податоци и кога ќе се отвори слободно место за вашиот профил ќе ве контактираме.

 

kopcezahr

 

Контакт Аџибадем СистинаЗакажи преглед, термин


 Acibadem Sistina Fotogalerija


 acibademsistina bitola galerija


gurs banner


Спортски спонзорства

Мобилни апликации

Online Library